ПРО
СТУДІЮ
ADDOBBO

 

"Для кожного з нас особливо важливо, щоб навколишні предмети, будь то в будинку чи офісі, відображали наш внутрішній світ, піднімали настрій та сприяли підтримці комфортної та гармонійної атмосфери."


Дизайнер Олеся Зелінська


Студія ADDOBBO вже більше 18 років займається розробкою дизайну та пошиттям штор та домашнього текстилю на замовлення. У нас працюють талановиті дизайнери та досвідчені майстри, здатні створити цікавий та оригінальний дизайн та виготовити моделі штор у будь-якому стилі – від стриманої класики до ефектного авангарду. Ми пропонуємо вражаючу різноманітність варіантів виконання штор на замовлення та можливість реалізації ідей будь-якої складності – від недорогих готових виробів до унікальних моделей преміум-класу. Головне завдання наших професіоналів – індивідуальне, якісне та доступне текстильне оформлення приміщень, будь то приватний будинок чи квартира, готель, ресторан тощо.

Замовлення штор завжди починається з розробки ескізів та дизайн-проекту. Це творчий процес, який відбувається при тісній взаємодії дизайнера салону та замовника. Індивідуальний підхід дозволяє до найдрібніших деталей врахувати вимоги, смаки та переваги клієнта, а також особливості наявного інтер'єру та приміщення. При першій зустрічі дизайнер запропонує початкові варіанти текстильного оформлення вікон - ескізи малюються відразу на місці. Наші спеціалісти майстерно реалізовують будь-які задуми, при цьому всі наші роботи створюються ексклюзивно для кожного клієнта і практично не повторюються.